Yhteystiedot

Kuopio

Puhelin: 017 262 8535

Jonas Sillman

pääsuunnittelija, toimitusjohtaja, arkkitehti
Puhelin: 050 596 3224
Sähköposti: jonas.sillman@sillman.com

Jari von Becker

rakennusinsinööri, IM-manageri
Puhelin: 050 475 0350
Sähköposti: jari.vonbecker@sillman.com

Pasi Sorsa

DI, projekti-insinööri
Puhelin: 017 262 8535
Sähköposti: pasi.sorsa@sillman.com

Heli Nuutinen

rakennusarkkitehti, muotoilija, IM-manageri
Puhelin: 017 262 8535
Sähköposti: heli.nuutinen@sillman.com

Mika Saarinen

rakennusarkkitehti
Puhelin: 017 262 8535
Sähköposti: mika.saarinen@sillman.com

Aleksi Hakulinen

rakennusarkkitehti
Puhelin: 017 262 8535
Sähköposti: aleksi.hakulinen@sillman.com

Saijamalla Klemetti

rakennusarkkitehtiopiskelija
Puhelin: 017 262 8535
Sähköposti: saijamalla.klemetti@sillman.com

Kajaani

Puhelin: 08 622 558

Mikael Sillman

pääsuunnittelija, hallituksen puheenjohtaja, arkkitehti
Puhelin: 050 522 4406
Sähköposti: mikael.sillman@sillman.com

Päivi Moilanen

rakennuspiirtäjä, IM-manageri
Puhelin: 050 443 6955
Sähköposti: paivi.moilanen@sillman.com

Hannu Heikkinen

vanhempi suunnittelija, rakennuspiirtäjä
Puhelin: 08 622 558
Sähköposti: hannu.heikkinen@sillman.com

Suvi Kemppainen

rakennusarkkitehtiopiskelija
Puhelin: 08 622 558
Sähköposti: suvi.kemppainen@sillman.com

Laskutusosoitteemme

TIEDOTE LASKUTUSOSOITTEEN MUUTOKSESTA

 

Arvoisa yhteistyökumppanimme

 

Olemme ottaneet käyttöön Procountor-ohjelmiston, ja meidän verkkolaskutusosoite on muuttunut.

 

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

 

Operaattori Verkkolaskuosoite OVT-tunnus
OpusCapita Solutions Oy (E204503) 003719361260 003719361260

 

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

 

Sillman Arkkitehtitoimisto Oy (OpusCapita skannauspalvelu)

PL 25517

00062 LASKUTUS

 

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

 

Sillman Arkkitehtitoimisto Oy:n sähköpostiskannauksen osoite:

SillmanArkkitehtitoimistoOy.FI.P.137816-5@docinbound.com